Drobne Naprawy na Drodze

POMOCY DROGOWEJ W KRAKOWIE I OKOLICACH

Samochody, a także inne pojazdy mogą dość często ulegać niespodziewanym awariom i uszkodzeniom. Tak naprawdę nie trzeba nawet brać udziału w wypadku by auto nagle odmówiło posłuszeństwa. Przyczyn może być wiele i w rzeczywistości nie tylko stare, ale i nowe samochody mogą nagle rozkraczyć się na środku drogi. Co w takiej sytuacji można zrobić? Wykręcić telefon do naszej firmy, która świadczy usługę lawetą na terenie całego Krakowa, a także okolic.

Jedną z naszych ciekawszych usług jest usuwanie niewielkich usterek na drodze. W praktyce oznacza to, że kierowca, który napotkał na problem z autem może zgłosić chęć skorzystania z pomocy naszej firmy. Już po kilku minutach jeden z naszych specjalistów wyjeżdża, więc w teren by na miejscu zdarzenia usunąć awarię. Wszystko to dzieje się dość szybko i sprawnie, a czas naprawy zależny jest oczywiście od rodzaju i stopnia uszkodzenia.

USUWAMY DROBNE USTERKI NA DRODZE

Naszym celem jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa naszym klientom, dlatego działamy sprawnie i zgodnie z przepisami. Oczywiście jeżeli dane auto nie nadaje się do dalszego ruchu oferujemy także usługę lawetą na terenie Krakowa. Oprócz tego działamy także w całej okolicy tego królewskiego miasta.

tania najtańsza laweta Kraków pomoc drogowa holowanie autolaweta mobilny mechanik tania najtańsza laweta Kraków pomoc