Prądnik Biały

Holowanie auto lawetą Prądnik Biały – sprawdź ofertę

Kraków to jedno z większych polskich miast, które zostało podzielone na wiele dzielnic. Jedną z nich jest Prądnik Biały, na terenie którego można znaleźć sporo obiektów mieszkalnych, placówek edukacyjnych czy też terenów parkowych, na obszarze których ludzie mogą odpoczywać i przyjemnie spędzać swój wolny czas.

Nic więc dziwnego, że każdego dnia przez Prądnik Biały przewija się wielu ludzi oraz bardzo duża ilość samochodów. Są to warunki sprzyjające różnym stłuczkom oraz innym niechcianym zdarzeniom drogowym.

Na obszarze Prądnika Białego mieszka wiele osób, a także przez tę dzielnicę przebiega trasa numer 7, więc ruch drogowy jest tutaj bardzo spory. Jest to najbardziej zaludniona krakowska dzielnica, w której wiele osób korzysta z własnych samochodów. Nic więc dziwnego, że każdego dnia na trasach w Prądniku Białym można zauważyć sporo samochodów.

Pomoc drogowa – Prądnik Biały

Korzystanie z własnego, nawet najlepiej zadbanego pojazdu, może się wiązać z różnymi niechcianymi zdarzeniami, takimi jak nagłe awarie, wypadki drogowe, stłuczki, itp. Uszkodzenia mogą być na tyle poważne, że dalsza jazda jest niemożliwa. W takim przypadku warto skorzystać z naszych usług obejmujących szeroko pojętą pomoc drogową.

Nasi pracownicy chętnie udzielają pomocy w zakresie naprawy i awaryjnego uruchamiania pojazdów na trasie, dowozu paliwa, awaryjnego otwierania aut, itp. Innymi słowy jesteśmy w stanie pomóc każdemu, niezależnie od sytuacji na trasie. W wielu przypadkach potrafimy dokonać naprawy na miejscu bez potrzeby holowania samochodu.