Zwierzyniec

Holowanie auto lawetą dzielnica Zwierzyniec – zadzwoń i sprawdź ofertę

W Krakowie można znaleźć bardzo wiele dzielnic o zróżnicowanym charakterze. Jedną z nich jest Zwierzyniec, czyli dość zamożna dzielnica słynąca z różnych parków, obszarów zielonych, a także tras dla biegaczy i rowerzystów.

Nie należy też zapominać o licznych atrakcjach turystycznych, takich jak zoo czy też zabytkach, takich jak kopiec Piłsudskiego. Jak widać obszar ten jest bardzo interesujący i atrakcyjny dla wielu mieszkańców Krakowa oraz osób, które odwiedzają to miasto. Przekłada się to na duże natężenie ruchu na lokalnych drogach.

Zwierzyniec to miejsce zamieszkania wielu ludzi, którzy korzystają z własnych pojazdów w celu pokonywania tras miejskich oraz różnych dystansów międzymiastowych. To właśnie dlatego każdego dnia na trasach tej dzielnicy można zauważyć bardzo dużą ilość samochodów.

Pomoc drogowa – Zwierzyniec

Nawet idealna dbałość o własny samochód i jego stan techniczny nie zawsze pozwoli na uniknięcie niechcianych problemów, takich jak nagła awaria auta, wypadek drogowy czy też stłuczka albo uszkodzenie podczas manewrowania na parkingu. W wielu sytuacjach uszkodzenia uniemożliwiają dalszą jazdę. To właśnie dlatego należy skorzystać z oferty przygotowanej przez naszą firmę.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników specjalizujących się w kompleksowej pomocy drogowej, która polega na naprawach aut na trasie, awaryjnym uruchamianiu pojazdów, dowozie paliwa, awaryjnym otwieraniu samochodów, itp. Oznacza to, że potrafimy skutecznie pomóc w różnych sytuacjach.