Autostrada A4

Pomoc drogowa i holowanie na autostradzie A4

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty usługowej naszej firmy. Obejmuje ona realizację różnorodnych zadań z zakresu pomocy w niespodziewanych sytuacjach na drodze. Zajmujemy się między innymi drobnymi naprawamiawaryjnym uruchamianiem aut oraz holowaniem pojazdów, których nie da się doprowadzić do stanu używalności na miejscu. Jesteśmy świadomi tego, że nagłe zdarzenia drogowe mogą przytrafić się w każdym momencie. Dlatego właśnie proponujemy profesjonalną pomoc drogową realizowaną w trybie całodobowym. Warto zaznaczyć, że nasze usługi oferujemy nie tylko klientom indywidualnym, ale również firmom, które posiadają floty własnych pojazdów.

Nagła awaria na autostradzie A4– profesjonalna pomoc dla każdego

Zdajemy sobie również sprawę z tego, że nagłe zdarzenia drogowe nie wybierają sobie miejsca. Jedną z gorszych sytuacji jest nagła awaria w czasie jazdy na autostradzie. Na szczęście rozwiązaniem tego problemu jest skorzystanie z oferty naszej firmy.

Nikt nie lubi nagłych awarii, ale najmniej lubiane są sytuacje, gdy taka awaria przytrafi się na drodze szybkiego ruchu, jaką jest autostrada. Na innych drogach można spróbować skorzystać z pomocy znajomych lub samodzielnie poradzić sobie z problemem, podczas gdy na autostradzie jest to niemożliwe. Gdy pojawi się awaria, należy w pierwszej kolejności zjechać na pas awaryjny i uruchomić światła awaryjne. Co prawda nie ma obowiązku posiadania w aucie kamizelki odblaskowej, ale warto ją posiadać i założyć w takiej sytuacji, aby inni uczestnicy ruchu drogowego wiedzieli, że muszą zachować szczególną ostrożność w miejscu awarii. Kolejną czynnością jest umieszczenie trójkąta odblaskowego w odległości 100 metrów za pojazdem. Po wykonaniu tych czynności należy udać się za barierkę i wezwać pomoc.

Dobrym pomysłem jest wezwanie naszej firmy. Działamy w pobliżu autostrad i posiadamy duże doświadczenie w zakresie udzielania pomocy na drogach szybkiego ruchu. Posiadamy odpowiednie pojazdy przystosowane do legalnego holowania uszkodzonych samochodów na autostradzie. Dzięki naszej pomocy dojadą Państwo do najbliższego zjazdu lub punktu obsługi podróżnych. Dysponujemy stosownym sprzętem i narzędziami, dzięki którym możliwe jest przeprowadzanie różnych skutecznych napraw po odholowaniu pojazdu na parking lub poza autostradę. Jeśli jest to niemożliwe, wówczas holujemy samochód do warsztatu lub w inne wskazane miejsce. Dbamy o wysoki poziom bezpieczeństwa, jakości świadczonych usług oraz o sprawny i bezproblemowy transport pojazdów. Co więcej jest to jedyny legalny sposób holowania. Nie można bowiem liczyć na pomoc innych kierowców na autostradzie, ponieważ jest to niezgodne z prawem. Na wszystkie zgłoszenia reagujemy bardzo szybko i podchodzimy poważnie do każdego zlecenia.

Fachowa pomoc w razie stłuczki lub wypadku na autostradzie

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku stłuczki lub poważniejszego wypadku, który przytrafił się na autostradzie. W takiej sytuacji również należy usunąć pojazd z pasa ruchu lub odpowiednio go oznaczyć przy pomocy trójkąta ostrzegawczego albo specjalnych słupków drogowych. Po odpowiednim zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, należy wezwać pomoc.

Nasza firma oferuje fachowe usługi związane z pomocą drogową w razie stłuczki lub wypadku. Jeśli samochód nie nadaje się do dalszej jazdy i nie da się go naprawić bezpośrednio na parkingu lub w punkcie obsługi podróżnych, nasza firma zapewnia jego skuteczne holowanie do warsztatu lub w inne wskazane miejsce. Nasze pojazdy są przystosowane do takich zadań, a zlecenia holownicze wykonujemy z dbałością o zadowolenie klientów oraz o stan transportowanego pojazdu.

Nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalna obsługa klienta

Jak widać, jesteśmy firmą, która oferuje kompleksową pomocą drogową na autostradach. Nasi pracownicy mogą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami, które w połączeniu z nowoczesnym sprzętem przekładają się na profesjonalną obsługę klienta i rozwiązywanie nagłych problemów na trasie. W skład naszego zaplecza technicznego wchodzą nie tylko profesjonalne holowniki, ale również narzędzia umożliwiające fachową diagnostykę i naprawę różnych usterek i awarii.

Kompleksowa pomoc drogowa

Warto dodać, że w skład naszych usług wchodzą nie tylko czynności z zakresu szeroko pojętej pomocy drogowej na autostradach. Zajmujemy się również udzielaniem pomocy w przypadku nagłej awarii albo stłuczki lub innego zdarzenia na zwykłej drodze, trasie ekspresowej czy też w mieście. W każdym przypadku szybko reagujemy na zgłoszenia naszych klientów w trybie całodobowym.

Nasza firma jest w stanie zapewnić Państwu następujące formy pomocy:

  • holowanie pojazdów i drobne naprawy na autostradach oraz drogach ekspresowych,
  • holowanie samochodów na innych trasach,
  • drobne naprawy różnych usterek,
  • awaryjne uruchamianie pojazdów (np. z rozładowanym akumulatorem),
  • awaryjne otwieranie aut (z zatrzaśniętymi kluczykami w środku),
  • dowóz paliwa,
  • wymiana i naprawa ogumienia na trasie,
  • inne formy pomocy w nagłych przypadkach na drogach szybkiego ruchu i zwykłych.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Oczywiście wspomniane wyżej duże doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz nowoczesny sprzęt to bardzo ważne atuty, które przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez wiele lat prowadzonej działalności udało nam się wypracować ugruntowaną pozycję na rynku, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne komentarze i oceny opublikowane w Internecie przez szerokie grono naszych zadowolonych klientów. Warto dodać, że regularnie dbamy o poszerzanie kwalifikacji i doświadczenia naszych pracowników poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach teoretycznych, a także praktycznych. Co więcej stale inwestujemy w nasze zaplecze techniczne tak, aby nasze usługi spełniały rosnące oczekiwania klientów i były zgodne z nowoczesnymi technologiami producentów samochodów. Te wszystkie atuty przekładają się na maksymalne zadowolenie klientów, którzy potrzebują pomocy na drodze.

Zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i firm, oferujemy profesjonalne i poważne podejście do zleceń. Nie lekceważymy nawet z pozoru prostych i błahych zleceń oraz skutecznie radzimy sobie ze skomplikowanymi i trudnymi zdarzeniami drogowymi. Wszystkie zadania wykonujemy z dbałością o satysfakcję naszych klientów i oferujemy konkurencyjne ceny zarówno dla nowych, jak i stałych klientów.

Bardzo ważną sprawą jest całodobowa obsługa z zakresu kompleksowej pomocy drogowej. Działamy w trybie 24/7 przez cały rok. Oznacza to, że można zgłaszać nam awarie, stłuczki oraz inne zdarzenia drogowe całodobowo, w tym również w dni robocze w godzinach nocnych oraz w weekendy i dni wolne od pracy. Wystarczy skorzystać z naszego numeru alarmowego, aby zgłosić problem. W każdym przypadku staramy się szybko dotrzeć we wskazane miejsce i dokonać odpowiednich napraw lub czynności z zakresu holowania i transportu pojazdów. W razie potrzeby wyjeżdżamy do zgłoszeń z całej Polski oraz wielu innych krajów leżących w Europie.