Transport Pojazdów

LAWETA CAŁODOBOWO Z KRAKOWA i OKOLIC

Przewóz samochodów i innych pojazdów z innego państwa do Polski wymaga odpowiedniego przygotowania, znajomości przepisów, a także właściwego zaplecza technicznego. Stąd też samodzielny transport samochodu z zagranicy jest dość kłopotliwym zajęciem. Na szczęście mieszkańcy Krakowa mogą być spokojni, gdyż nasza firma nie tylko oferuje usługę lawetą na terenie miasta, ale także umożliwia właśnie skorzystanie z opcji transportu pojazdów z zagranicy.

Naszym atutem jest duże doświadczenie i spora wiedza, dlatego też do każdego zlecenia transportu samochodu z innego państwa przygotowujemy się w sposób indywidualny i dokładny. Dodatkowo dbamy o każdy szczegół takiego przedsięwzięcia, dlatego cała misja kończy się zawsze powodzeniem. Przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa transportowanego pojazdu stąd też zawsze odpowiednio go zabezpieczamy na czas podróży.

BEZPIECZEŃSTWO I ZGODNOŚĆ Z PRAWEM

Dzięki temu, że nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt cały proces odbywa się nie tylko bezpiecznie, ale także zgodnie z prawem. Na co dzień działamy prężnie przez 24 h na dobę, a usługę lawetowania kierujemy do kierowców z Krakowa i jego okolic. W przypadku transportu samochodów na terenie kraju jak i z zagranicy jesteśmy otwarci na współpracę z każdym kto szuka wygody i komfortu za rozsądne pieniądze.

Cennik:

Transport pojazdu osobowego na trasie do 100 km 1,99zł/km

Transport pojazdu osobowego na trasie powyżej 100km 1,79zł/km

tania najtańsza laweta Kraków pomoc drogowa holowanie autolaweta mobilny mechanik tania najtańsza laweta Kraków pomoc