Laweta 24h

POMOCY I HOLOWANIE SAMOCHODÓW W KRAKOWIE i okolicach

Uszkodzone w wypadku auto lub takie, które uległo niespodziewanej awarii nierzadko okazuje się być niezdatne do dalszego ruchu. W takich sytuacjach kierowcy poruszający się na terenie Krakowa oraz okolic mogą skorzystać z wygodnej i rozsądnej opcji jaką jest usługa lawety. Nasza firma od lat świadczy takie usługi, dlatego poszczycić możemy się dużym doświadczeniem oraz sporą wiedzą i umiejętnościami. Jednym z naszych głównych zadań jest holowanie pojazdów. Usługa ta sprawdza się zwłaszcza w przypadku wypadków drogowych czy też poważniejszych awarii samochodów.

Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa jak też przestrzeganie przepisów prawnych do holowania pojazdów wykorzystujemy jedynie profesjonalny sprzęt i narzędzia. Oczywiście lawetujemy samochody, które nie nadają się do dalszej jazdy, a naszym celem jest ich jak najszybsze odstawienie do warsztatu mechanicznego. Tak naprawdę to sam klient decyduje o tym, gdzie i kiedy mamy odholować auto. Wystarczy wybrać telefon do naszej firmy oferującej lawety w Krakowie by już po krótkim czasie móc cieszyć się bezpiecznym holem samochodu do wybranego miejsca.

JAK WYGLĄDA HOLOWANIE POJAZDÓW W PRAKTYCE?

Może to być zarówno nasz własny jak i dowolny inny warsztat mechaniczny. Dojazd na miejsce zdarzenia zajmuje nam zazwyczaj kilkanaście minut choć jest to zawsze zależne od pory dnia i natężenia ruchu. Naszym atutem jest to, że działamy na terenie miasta, ale także całej okolicy. Stąd też nawet jeśli wypadek zdarzył się poza granicami Krakowa – nasz zespół świadczący usługę lawety przez 24 h jest gotowy do niesienia pomocy.

Przykładowy cennik usługi holowania:

Załadunek i rozładunek pojazdu osobowego 100zł

Załadunek i rozładunek pojazdu osobowego z uszkodzonym zawieszeniem  od 180zł

Transport pojazdu na terenie miasta Krakowa od 90zł

Wyciąganie spoza terenu jezdni  od 180zł

Usługa mobilna na terenie Krakowa (dowóz paliwa, wymiana koła, drobna naprawa, uszczelnianie opony, awaryjne odpalanie/otwieranie itp.) od 130zł

Mobilna Diagnostyka komputerowa pojazdu 70zł