Zmiana koła

POMOC DROGOWA W KRAKOWIE

Z pewnością praktycznie każdy kierowca mijał kiedyś na swoje drodze innego posiadacza pojazdu, który zmagał się z uszkodzeniem opony lub całego koła. Taka awaria uniemożliwia dalszą jazdę samochodem, dlatego też niezbędne jest dokonanie stosownej naprawy. Sytuacje takie zdarzają się dość często, gdyż oprócz wyboistych dróg pojawiają się na nich także różne ostre elementy. Stąd też pęknięte opony, wygięte felgi czy wiele innych uszkodzeń. Nasza firma, która świadczy usługi lawetą w Krakowie oferuje także bardzo ciekawą opcję, a mianowicie pomoc przy zmianie koła. Od teraz każdy kto porusza się krakowskimi drogami może być spokojny, gdyż pomoc jest tuż za rogiem. 

Dość często dochodzi do sytuacji, gdy zmiana koła okazuje się być zbyt wymagająca dla kierowcy. Nie chodzi tu jedynie o siłę, ale przede wszystkim doświadczenie i wiedzę.

Z pozoru proste zadanie okazuje się być zbyt trudne, a wręcz niemożliwe, dlatego zamiast załamywać ręce można po prostu wybrać numer telefonu do naszej firmy świadczącej usługi lawetą w Krakowie i okolicy. Po otrzymaniu zgłoszenia wysyłamy na miejsce jednego ze specjalistów, który sprawnie zajmuje się usunięciem awarii auta. Czasami konieczna jest wymiana opony, a czasem całego koła. Czasami jednak trzeba jedynie lekko dokręcić pewne śruby by auto mogło ruszać w dalszą trasę.

tania najtańsza laweta Kraków pomoc drogowa holowanie autolaweta mobilny mechanik tania najtańsza laweta Kraków pomoc drogowa